جعبه و کارتن, چاپ و بسته بندی

کارتن آماده + چاپ و تولید انواع کارتن

مزایای کارتن آماده

کارتن آماده یکی دیگر از انواع کارتن هایی هستند که به صورت آماده و از قبل تهیه شده اند. این کارتن ها در سایز و ابعاد گوناگونی تولید و به مشتریان عرضه می گردد. این کارتن دارای هیچ گونه طرحی نیست و به صورت خام چاپ و تولید می شود. برای خرید کارتن سه لایه و کارتن پنج لایه آماده و آشنایی بیشتر با این نوع کارتن در ادامه با ما همراه باشید.

عمدتاً این جعبه ها به دلیل رنگ کاغذ های کارتنی به رنگ قهوه ای هستند و در صورتیکه این کارتن ها را مشاهده کرده باشید به این موضوع پی خواهید برد که چرا این نام گذاری را برای این جعبه ها انجام داده اند. اما در مواقعی نیز ممکن است طرح هایی آماده که اصولا دارای پیچیدگی خاصی نیستند را روی این کارتن ها چاپ کنند و به آن شکل ارائه بدهند.

"قیمت

کارتن آماده

همانطور که گفتیم کارتن های آماده که به طور ساده و بدون هیچ طرحی به تولید می رسد ممکن است در مواقعی دارای چاپ نیز باشند. به همین دلیل می توان این جعبه های کارتنی را به دو دسته کارتن آماده چاپ دار و بدون چاپ تقسیم بندی کرد.

کارتن چاپ دار

طرح هایی که روی کارتن آماده چاپ دار چاپ می شود، به شکلی عمومی به حساب می آیند. افراد می توانند از آن ها برای هر کسب و کاری استفاده کنند و هیچگونه تداخلی با مشاغل آن ها نداشته باشد. به عنوان نمونه می توانیم به کارتن های پستی اشاره کنیم که از طرح های آماده و از پیش چاپ شده استفاده می شوند و اکثرا در بازار به صورت آماده عرضه می شوند.

جعبه پیتزا نیز از دیگر مواردی است که افراد می توانند برای فروش و ارائه آن از کارتن های آماده استفاده کنند و هیچ نگرانی ای از این موضوع نداشته باشند که بعد از مدتی افرادی پیدا شوند و ادعای اختصاصی بودن طرح به برند خود را بدهند. برای تولید کارتن لمینتی هم میتوان از کارتن آماده استفاده کرد. به این شکل که ورق لمینت روی سطح کارتن چسبانده میشود و تبدیل به کارتن اختصاصی شما خواهد شد.

کارتن بدون چاپ

کارتن های آماده بدون چاپ، طرفداران بیشتری را به خود جذب کرده و به نسبت کارتن آماده چاپ دار طرفداران و خواهان بیشتری دارد. این امر نیز به واسطه کاربرد های بسیار این جعبه های کارتنی در صنایع مختلف از جمله حمل و نقل ایمن می باشد. این کارتن ها را  نمی توان با تکنیک های مختلف چاپ و با استفاده از دستگاه هایی مانند دستگاه چاپ افست و دستگاه چاپ فلکسویی به چاپ رساند. اما می توان از چاپ لیبل برای طراحی و تبلیغ برند خود در کنار کارتن های آماده بهره برد.

"مزایای

ابعاد و سایز کارتن آماده

سایز و ابعاد کارتن آماده بسیار متنوع می باشد. اما باید در نظر داشته باشید این ابعاد همگی دارای اندازه های استاندارد هستند و با توجه به ابعادی که از پیش تعیین شده اند به تولید می رسند. برای تهیه این نوع جعبه ها بایستی در ابتدا اندازه و سایز محصول خود را در نظر بگیرید و متناسب با سایز آن اقدام به تهیه کارتن آماده ای که مناسب آن است بنمایید.

در صورتیکه کارتن های آماده برای محصول شما مناسب نباشد باید به ناچار به سراغ چاپ و تولید جعبه کارتن سفارشی بروید. این موضوع می تواند در طراحی و چاپ طرح دلخواه دست شما را باز تر بگذارد.

انواع کارتن آماده

اگر بخواهیم کارتن های آماده به انواع مختلفی تقسیم کنیم، این تقسیم بندی بر حسب نحوه بسته شدن درب این کارتن ها می باشد. هر کسب و کاری با توجه به سلیقه مشتریان خود و متناسب با محصولی که دارد از یکی از انواع جعبه های کارتنی آماده بهره می برد.

از انواع این جعبه های کارتنی به شمار می روند که می توان به دلخواه هر یک را برای خود تهیه کرد.

این کارتن ها از کارتن های لایه دار تولید می شود اما در مواقعی این جعبه ها را به کمک کاغذ های مقوایی نیز به تولید می رسانند. کاغذ هایی که برای تولید این جعبه استفاده می شود می تواند از جنس یکی از کاغذ کرافت، کاغذ گلاسه، کاغذ ایندربرد و… باشد.

کارتن های دایکاتی نیز یکی از جذاب ترین کارتن هایی است که  به وسیله دستگاه دایکات برش می خورد و می تواند تا حدود زیادی جذابیت جعبه تولید شده را افزایش دهد. این امر نیز به سبب دقت بالا و ضریب خطای پایین دستگاه دایکاتی است.

"</p

کارتن سفارشی یا آماده

گاهی پیش می آید که بخواهید بدانید کددام یک از انواع جعبه می تواند به صرفه تر باشد. و یا اینکه بهتر برای کسب و کار خود کدام یک را تهیه بنمایید. برای جواب به این سوال باید بگوییم نمی توان هیچ تفاوتی بین این دو قائل شد. این موضوع تنهابه نیاز افراد از چاپ و تولید جعبه ر میگردد.

خرید کارتن آماده یا سفارشی باید باا توجه به اهدافی که در نظر دارید و محصولی که در جعبه قرار می دهید تعیین شود. در صورتیکه به دنبال بازاریابی از طریق تولید جعبه نیستید و فقط هدف جا به جایی محصولاتتان را دارید، کارتن های آماده می توانند گزینه بهتری برای شما باشد. اما در مواقی شاید افراد بخواهند در کنار بسته بندی محصول و کالای خود در جهت حفظ امنیت آن در طول زمان حمل و نقل، اقدام به تبلیغ برند خود و جلب توجه مشتریان داشته باشند. از این رو باید ازجعبه های کارتنی سفارشی برای تحقق این امر بهره ببرند.

قیمت کارتن آماده

کارتن های آماده دارای قیمت های ثابتی هستند و این موضوع بخاطر ثابت بودن شرایط تولید آن ها است. اما مواردی وجود دارد که باعث می شود برخی از این کارتنهای آماده دارای قیمت بالاتری باشند در ادامه این موارد را برای شما نام خواهیم برد.

  • جنس کارتن
  • اندازه کارتن
  • چاپ دار بودن یا بدون چاپ بودن
  • تعداد سفارش
  • و…

که همگی موجب تغییر قیمت نهایی کارتن آماده می شوند.

فروش کارتن به صورت حضوری و آنلاین

با وجود پیشرفت روز افزون علم و فناوری، این امکان برای افراد به وجود آمده است که بتوانند به راحتی و از منزل، تنها با مراجعه به سایت های مربوطه، اقدام به سفارش و خرید جعبه های مورد نظر خود کنند. در رابطه با این نوع از جعبه های بسته بندی نیز این موضوع صدق می کند. تنها لازم است شما به وب سایت رفته و محصول مورد نظر خود را با سایز و ابعاد دلخواه به سبد خرید خود اضافه کنید. این امر به صورت تلفنی نیز امکان پذیر است که کار را برای مشتریان بسیار آسان تر نیز می کند.

گاهی افراد بر این باورند که باید خود مستقیما به کارخانه و کارتن سازی بروند و به صورت فیزیکی محصول خود را خریداری کنند. این روش نیز مزیت های خود را دارد و برای زمانی که شما از کارتن سازی اطلاعات کافی را ندارید بسیار موثر باشد. با این کار شما می توانید خودتان روند کار کارخانه و کیفیت محصولاتی که ارائه می دهد را ارزیابی کنید و در نتیجه تصمیم نهایی را بگیرید.

اما روش آنلاین و غیر حضوری می تواند باعث صرفه جویی در وقت و زمان شما بشود. همچنین در نطر داشته باشید که در رابطه با کارتن های آماده سفارش آنلاین بسیار گزینه ی معقولانه و محتمل تری به حساب می آید. این کارتن ها به واسطه آنکه طرح خاصی روی آن ها به چاپ نرسیده و سفارشی سازی نمی شوند بهتر است غیر حضوری تهیه شوند.

"انواع

ثبت سفارش و خرید انواع کارتن های آماده

در مقاله ای که مطالعه کردید، به مزایا و ویژگی های این جعبه پر کاربرد اشاره کردیم. انواع مختلف آن را به شما معرفی کردیم و دانستیم این جعبه ها در سایز های متفاوتی به تولید می رسند. مجموعه صنایع چاپ و بسته بندی لمون پک یکی از بهترین و بزرگترین کارخانه های کارتن سازی به شمار می رود که در طول سالیان فعالیت خود محصولاتی با کیفیت را روانه بازار کرده است. در صورتیکه که به این محصول مقرون به صرفه علاقه پیدا کردید و می خواهید در کسب و کار خود از این جعبه های کارتنی بهره ببرید، می توانید جهت ثبت سفارش و خرید کارتن آماده با مشاورین ما تماس بگیرید. تا ضمن مشاوره رایگان شما را در انجام این فرآیند یاری کنند.

به این مطلب امتیاز دهید!

امتیاز: 0 / 5. تعداد رای: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *