لمون پک / محصولات آماده / کاغذ گلاسه
مجموعه لمون پک به صورت تخصصی در زمینه فروش عمده انواع کاغذ گلاسه فعالیت میکند. برای استعلام قیمت و ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید.

جهت سفارش کاغذ گلاسه با کارشناسان ما تماس بگیرید

فروش کاغذ گلاسه به قیمت عمده

انواغ کاغذ گلاسهتعداد در بند
کاغذ گلاسه 130 گرم500 عدد
کاغذ گلاسه 150 گرم250 عدد
کاغذ گلاسه 170 گرم250 عدد
کاغذ گلاسه 200 گرم125 عدد
کاغذ گلاسه 250 گرم125 عدد
کاغذ گلاسه 300 گرم125 عدد

ابعاد : 100×70 و 60×90

قیمت و خرید کاغذ گلاسه | انواع و کاربردهای کاغذ گلاسه

کاغذ گلاسه یکی از بهترین انواع کاغذ برای چاپ تبلیغات سنتی است. امروزه بازاریابی دیجیتال اهمیت بالایی میان مردم پیدا کرده است، اما هم چنان روش های سنتی تبلیغات روی کاغذ نیز وجود دارد و گاهی موثرتر از روش های دیجیتالی است.
بدون شک یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات سنتی کسب و کارها، چاپ تراکت، روزنامه، آگهی، چاپ لیبل، چاپ ساک کاغذی، کارت ویزیت و بروشور است که برای تمام این ابزارها، نیاز به کاغذ همواره وجود دارد. در ادامه به بررسی کاغذ گلاسه ، قیمت و کاربردهای میپردازیم.

فروش گاغد گلاسه

کاغذ گلاسه چیست؟

کاغذ گلاسه یا (Coated paper) یکی از انواع کاغذ است که روی آن به وسیله روکشی براق جهت استحکام و دوام بیشتر و هم چنین یکنواختی سطح آن، پوشانده شده است. با توجه به این که کاغذ گلاسه سطح یکنواخت و یکدستی دارد، جوهر را به صورت یکدست و یکسان در سطح خود پخش می کند.

امروزه این کاغذ به عنوان یکی از مناسب ترین کاغذها برای چاپ انواع کتاب های عکس دار، روزنامه، کارتن لمینتی، مجله، پوستر، تراکت و… شناخته می شود. ماده اصلی سازنده این کاغذ پلاستیک است اما جهت هموار شدن سطح این کاغذ به خمیر آن اندکی نشاسته اضافه می شود.

هم چنین پس از ساخت کاغذ روی آن به وسیله روکش نازک و براقی پوشانده می شود و این تفاوت این کاغذ با کاغذهای معمولی مانند مقوا ایندربرد است. با توجه به روکشی که روی این کاغذ کشیده می شود می توان گفت که ضدآب است و به عنوان یکی از مرغوب ترین کاغذهای موجود در بازار شناخته می شود. هر چه این کاغذ وزن بیشتری داشته باشد، گرماژ بالاتری داشته و کیفیت چاپ روی آن بهتر است.

مواد تشکیل دهنده کاغذ گلاسه

در واقع کاغذ گلاسه همان کاغذ معمولی است که تغییراتی روی آن اعمال شده است. کاغذ معمولی دارای حفرات ریز میکروسکوپی در سطح خود است که این عامل سبب پخش غیر یکنواخت جوهر و کاهش کیفیت چاپ می شود. از این رو علاوه بر پلاستیک به خمیر این کاغذ نشاسته نیز اضافه می کنند.

نشاسته حفرات ریز کاغذ را یکدست کرده و سبب پخش یکنواخت جوهر روی کاغذ می شود. با توجه به آنکه نشاسته در برخورد با جوهر تغییر شکل داده و ممکن است به کاغذ آسیب وارد کند، بنابراین جهت رفع این مشکل، افزایش مقاومت کاغذ در برابر آب و افزایش طول عمر آن روی کاغذ را با یک لایه‌ی نازک براق می پوشانند. بنابراین تا اینجای مطلب دریافتید که کاغذ گلاسه همان کاغذ معمولی است که به آن نشاسته و روکش اضافه شده است.

اهمیت استفاده از کاغذ گلاسه

اهمیت استفاده از کاغذ گلاسه

ممکن است بسیاری از افراد با خود فکر کنند که کاغذ گلاسه با کاغذهای معمولی هیچ تفاوتی ندارد. با توجه به این که این کاغذ قیمت بیشتری نسبت به کاغذهای معمولی دارد بگویند که چرا باید هزینه بیشتری صرف کنند؟ یا حتی ممکن است با وجود تبلیغات و خدمات الکترونیکی استفاده از کاغذ گلاسه را ضروری ندانند.

توجه داشته باشید که هدف اصلی از چاپ بروشور و کاتالوگ نشان دادن زیبایی و کیفیت محصول ارائه شده است که ممکن است شما نتوانید آن را به راحتی در سایت های اینترنتی نمایش دهید. اگر بخواهیم مثال دیگری از اهمیت تبلیغات سنتی بزنیم می توانیم به اهمیت کارت ویزیت اشاره کنیم. وجود کارت ویزیت برای مغازه ها، فروشگاه ها، مطب ها و…. ضروری است. حال تصور کنید که اگر کیفیت کاغذ این کارت بالا باشد می تواند مدت ها در دست مشتری دوام داشته باشد.

تفاوت کاغذ گلاسه و کاغذ تحریر

کاغذ تحریر معمولی ترین و پر استفاده ترین نوع کاغذ است که قیمت بالایی نیز ندارد. امروزه چاپ بسیاری از مجله ها و روزنامه ها با استفاده از کاغذ معمولی تحریر انجام می شود. کاغذ تحریر قیمت پایین تری به نسبت کاغذ گلاسه داشته و مناسب ترین گزینه برای چاپ در تیراژ بالا است.

در عین حال کاغذ گلاسه نسبت به کاغذ تحریر قیمت بالاتری دارد. این کاغذ در مواقعی که نیاز به چاپ تبلیغاتی چون کارت ویزیت، تصاویر براق رنگی، کاتالوگ، بروشور و ….. در تیراژ پایین باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به این که کاغذ گلاسه سطح صاف، براق و یکدستی دارد برای چاپ تصاویر با کیفیت بالا بسیار مناسب است.

انواع کاغذ گلاسه

انواع کاغذ گلاسه

کاغذ گلاسه با توجه به معیارهایی چون تعداد روکش، گرماژ و براقی و درخشندگی دارای تقسیم بندی های مختلفی است که در این بخش به آن ها اشاره خواهیم کرد.

انواع کاغذ گلاسه؛ تعداد روکش

بر این اساس کاغذهای گلاسه به دو نوع یک رو و دو رو دسته بندی می شوند. کاغذ گلاسه یک رو، کاغذی است که تنها یک طرف آن با استفاده از روکش پوشانده شده است. از این نوع کاغذها برای چاپ کاغذ خوشنویسی، کاغذ پوستر و انواع کاغذهایی که تنها یک روی آن ها قابل استفاده است و ورق نمی خورد استفاده می شود.

در حالی که در کاغذ دو رو هر دو روی کاغذ با استفاده از روکش پوشانده شده و به طبع به نسبت کاغذ گلاسه یک رو گران تر است‌. از کاغذ گلاسه دو رو برای چاپ کاتالوگ، مجله، بروشور و…. که هر دو روی آن نوشته و تصویر دارد، استفاده می شود.

انواع کاغذ گلاسه؛ گرماژ

گرماژ، کمیتی تعریف شده برای کاغذ است و عبارت است از جرم کاغذ در ابعاد یک متر در یک متر مربع. هر چه گرماژ کاغذ بالاتر باشد کاغذ جرم بیشتری داشته و کیفیت بهتری دارد. کاغذهای گلاسه در انواع گرماژ ۸۰، ۹۰، ۱۰۰، ۱۱۸، ۱۳۵ و…. تا ۳۵۰ گرم در بازار موجود هستند. لمون پک فروش کاغذ گلاسه را در گرماژهای 130، 150، 170، 200، 250 و 300 گرم انجام میدهد. انتخاب گرماژ بر اساس مصرف و کاربرد آن انجام میشود و شما می توانید گرماژی مد نظرتان را برای کاغذ انتخاب کنید.

فروش کاغذ در گزماژهای مختلف

انواع کاغذ گلاسه؛ براقی و درخشندگی

بر این اساس کاغذ گلاسه، به دو دسته براق و مات تقسیم بندی می شود و این براقی و ماتی کاملا وابسته به روکشی است که روی کاغذ کشیده می شود.

کاغذ گلاسه براق

روکش روی این نوع کاغذ کاملا براق و درخشان بوده و برای محصولات تبلیغاتی که نیاز به چاپ تصاویر با کیفیت بالا دارند، مناسب است. از این نوع کاغذ برای چاپ انواع کاتالوگ، بروشور، تصاویر رنگی کتاب ها و مجلات و… که نیاز به جلب توجه دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

کاغذ گلاسه مات

کاغذ گلاسه مات دارای روکش‌ مات است. به نسبت کاغذ گلاسه براق دارای سطح زبرتری است که البته به چشم نمی آید و تنها با لمس کردن قابل تشخیص است. یکی از معایب این نوع کاغذها، پخش جوهر در صورت قرار گرفتن دو ورق کاغذ روی یکدیگر است.

بنابراین مراقب باشید که یک ورق چاپ شده به هیچ عنوان روی ورق دیگر قرار نگیرد. با این حال کاغذ گلاسه مات هم چنان یکی از محبوب ترین نوع کاغذها است که سلیقه بسیاری از افراد را پوشش می دهد.

کاربردهای کاغذگلاسه

کاربردهای کاغذگلاسه

یکی از مهم ترین و عمده ترین کاربردهای کاغذ گلاسه، استفاده در صنعت چاپ است. با توجه به ویژگی هایی چون دوام بالا، براق بودن، استحکام، مقاومت در برابر آب و… امروزه از این کاغذ برای چاپ تصاویر رنگی و با کیفیت استفاده می شود. هر چه تعداد رنگ های موجود در تصویر شما بالاتر است و نیاز به ارائه کیفیت بالاتری دارید بهتر است از کاغذهای گلاسه با گرماژ بالا استفاده کنید. چاپ روی کاغذ گلاسه از طریق چاپ افست و دیجیتال امکان پذیر است. از جمله کاربردهای کلی کاغذ گلاسه می توان به چاپ کاتالوگ، ساک دستی، لیبل، کارتن لمینتی، بروشور، مجله، عکس، کارت ویزیت، منو رستوران و….. اشاره کرد.

مزایای کاغذ گلاسه چیست؟

از جمله مزایای کاغذ گلاسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استحکام بالا
  • مقاوم در برابر آب
  • افزایش کیفیت چاپ تصاویر رنگی
  • شفافیت بالا
  • پاک کردن راحت لکه از روی آن
  • چاپ یکنواخت و عدم پخش جوهر روی کاغذ

قیمت کاغذ گلاسه

قیمت کاغذ گلاسه

همان گونه که گفته شد کاغذ گلاسه نسبت به کاغذ تحریر دارای ویژگی هایی چون طول عمر بیشتر، کیفیت چاپ بهتر، مقاومت در برابر آب و…. است. از این رو طبیعی است که قیمت کاغذ گلاسه از کاغذهای تحریر و معمولی بیشتر باشد. با توجه به قیمت بالای این کاغذ، امروزه از آن برای چاپ مواردی چون بروشور، کارت ویزیت، عکس، کاتالوگ و….. در تیراژ پایین استفاده می کنند.

شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در این حوزه و دریافت مشاوره رایگان، جهت خرید این کاغذ اقدام کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برسد.

سفارش و خرید کاغذ گلاسه

امروزه مراکز بسیاری وجود دارند که به صورت اینترنتی و حضوری این محصول را ارائه می کنند. شما می توانید کاغذ گلاسه را حتی از مراکز چاپ نیز تهیه کنید. با توجه به حذف واسطه و عرضه مستقیم، قیمت کاغذ گلاسه در فروش اینترنتی به نسبت حضوری به صرفه تر است.

علاوه بر دیگر مزایای خرید اینترنتی کاغذ گلاسه، می توان به صرفه جویی در زمان و انرژی نیز اشاره کرد. نکته‌ای که در مورد خرید اینترنتی کاغذ گلاسه لازم است که بدانید، میزان اعتبار فروشگاه اینترنتی است. چرا که امروزه سایت های زیادی در قالب فروشگاه های به ظاهر معتبر ممکن است شما را فریب بدهند. برای سفارش و خرید کاغذ گلاسه از مجموعه معتبر لمون پک میتوانید با شماره های 09126857573 و  02186070342 تماس بگیرید.

سبد خرید