لمون پک / محصولات آماده / مقوا ایندربرد

قیمت و خرید مقوا ایندربرد؛ فروش مقوا ایندربرد در گرماژ 230 تا 350 گرم

مجموعه لمون پک به صورت تخصصی در زمینه فروش عمده انواع مقوا ایندربرد فعالیت میکند. برای استعلام قیمت و ثبت سفارش میتوانید با کارشناسان فروش مجموعه تماس بگیرید.

جهت سفارش مقوا ایندربرد با کارشناسان ما تماس بگیرید

فروش مقوا ایندربرد (به قیمت عمده)

انواع مقوا ایندربردتعداد در بند
مقوای ایندربرد 230 گرم100 عدد
مقوای ایندربرد 250 گرم100 عدد
مقوای ایندربرد 300 گرم100 عدد
مقوای ایندربرد 350 گرم100 عدد

ابعاد : 60×90 و 100×70 و 70×90 و 120×80 و 100×800

فروش مقوا ایندربرد با کمترین قیمت

مقواها انواع مختلفی دارند که مقوای ایندربرد (Folding Box Board ) از جمله مقواهای پر کاربرد و بسیار متنوع به شمار می رود. مقواها همواره در زمینه های صنعتی و غیر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. مقوای FBB به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد در بسته بندی مواد غذایی و همچنین محصولات بهداشتی استفاده می شوند. به منظور آشنایی بیشتر با این مقوا توصیه می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشبید.

فروش انواع مقوای ایندربرد

مقوا ایندربرد چیست ؟

همان طور که بیان شد مقوای ایندربرد نوع خاصی از مقوا است که مورد توجه بسیاری از صنعتگرانی‌ که در زمینه بسته بندی مواد غذایی، بهداشتی و کالاها فعالیت می کنند، قرار گرفته است. این نوع مقوا از چندین لایه متعدد تولید می شود. به منظور تولید این مقوا دو سمت آن را با استفاده از پالپ می پوشانند. به همین خاطر دارای ظاهری سفید رنگ بوده و اکثر مردم آن را با نام مقوای بهداشتی می شناسند. در تولید این نوع از مقوا ضخامت لایه های پالپ به کار رفته در دو سمت این محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع هر چه این لایه ها دارای ضخامت بیشتری باشد، مقوا کیفیت بالاتری خواهد داشت.

مشاهده بیشتر
سبد خرید