جعبه و کارتن, خدمات تخصصی

کارتن سازی؛ کارخانه کارتن سازی تهران

روش کارتن سازی

کارخانه کارتن سازی لمون پک یکی از معدود کارتن سازی های فعال در شهر تهران است. این مجموعه در زمینه تولید انواع کارتن سه لایه، کارتن پنج لایه، کارتن لمینتی، کارتن میوه فعالیت میکند. همچنین برای چاپ جعبه هم میتوانید با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید. کیفیت کارتن سازی به واسه اهمیت بالای بسته بندی محصولات بسیار مهم است. همچنین انتخاب یک کارخانه کارتن سازی معتبر، اصلی ترین عامل تولید یک کارتن مناسب و استاندارد است. در شرکت های چاپ و بسته بندی و کارتن سازی محصولات متنوعی در ابعاد مختلف تولید میشوند.

خرید انواع کارتن سازی

مجموعه لمون پک به بهترین ماشین آلات و دستگاه ها مجهز بوده که با به کار گیری مجرب ترین افراد در این حوزه، این محصولات را در طرح ها و رنگ های مختلف با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار خواهیم داد. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با فاکتور های لازم برای کارتن سازی و کارخانه کارتن سازی خوب بیشتر آشنا کنیم.

کارتن سازی چیست ؟

به پروسه تولید جعبه های بسته بندی از کاغذ، کارتن سازی گفته میشود. فرآیند تولید ورق کارتن (Cardboard Sheet)، چاپ و برش کارتن در کارخانه های ورق سازی و کارتن سازی انجام میشود. به طور کلی کارتن سازی ساخت نوعی بسته بندی است که از قابل توجه ترین موارد بسته بندی در این صنعت به حساب می آید. کارتن سازی نقش مهمی را در فروش، انبار کردن و تبلیغ محصولات دارد. مشتریان در اولین نگاه توجه شان به ظاهر محصول و بسته بندی شما جلب خواهد شد. در صورتی که ظاهر بسته بندی محصول گیرا نباشد، مخاطبین ترغیبی به خرید محصول شما پیدا نمی کنند. تولید یک بسته بندی مناسب و جذاب موجب افزایش اعتبار و فروش محصول شما نیز خواهد شد.

ویژگی های تولید کننده کارتن

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای انتخاب یک کارخانه کارتن سازی معتبر و ماهر به مشکل خورده باشید. با افزایش تعداد کارخانه ها ممکن است این موضوع مقداری برای شما دشوار باشد. در ادامه چندین فاکتور مهم از ویژگی های کارخانه کارتن سازی خوب را برای شما بازگو خواهیم کرد :

توان و ظرفیت تولید بالا:

از مهم ترین ویژگی های یک کارخانه خوب می توان به قدرت و سرعت تولید محصولات آن اشاره کرد. به شکلی که با مجهز بودن به قدرتمند ترین دستگاه ها و ماشین آلات سفارش در تعداد بالا را در کمترین زمان ممکن آماده کند. این امر سبب اعتماد  بیشتر مشتریان به آن مجموعه خواهد شد.

پرسنل ماهر و متخصص:

به این مورد بایستی بسیار دقت شود. به این دلیل که اگر کارخانه ای در نبود نیرو های متخصص، بهترین ماشین آلات روز دنیا را نیز داشته باشد، نتیجه کافی را نمی گیرد. برعکس این موضوع نیز صدق می کند. یعنی اگر قدرت و کیفیت دستگاه ها از حدی فراتر نرود، کیفیت محصولی که ارائه می دهد نیز هرچه کادر مجرب باشد تغییری نخواهد کرد. پرسنلی که با این ماشن آلات و دستگاه ها سر و کار دارند بایستی به بهترین نحو کار با آن ها را بشناسند و مناسب ترین خروجی را از دستگاه حاصل کنند.

مناسب بودن قیمت ها:

تناسب قیمت در محصولات یک کارخانه کارتن سازی موجب تمایز آن از کارخانه های دیگر می شود. کارخانه اگر قیمت محصولات و خدماتی را که ارائه می دهد، برای مشتریان به مقداری مقرون به صرفه تر کند، به اندازه زیادی سود دهی خود را افزایش داده است.

تنوع محصولات:

از دیگر ویژگی های مهم و حائز اهمیت یک کارخانه کارتن سازی خوب این است که تنوع زیادی در محصولات داشته باشد و تمامی نیاز مشتریان را برطرف کند. به شکلی که دیگر مشتری برای تهیه نوع دیگری از بسته بندی یا اجزاء فرعی جعبه، به سراغ جای دیگری نرود. اصولا افراد با خرید و تهیه محصولاتشان از یک کارخانه و تولید کننده بسیار راحت تر هستند و ترجیح می دهند به این شکل در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنند.

قیمت انواع کارتن سازی

انواع کارتن های تولیدی در کارخانه کارتن سازی

هر کارخانه بسته به توان و ظرفیت دستگاه ها و ماشین آلاتی که دارد، کارتن های مختلفی را تولید میکند. محصولات تولید شده در کارخانه کارتن سازی لمون پک را میتوان در قالب 4 محصول زیر دسته بندی کرد:

البته این محصولات برای کارخانه های بزرگی است که خط ورق سازی نیز دارند. هر یک  از این انواع کارتن های بسته بندی با توجه متریالی که در تولید آن ها استفاده شده است دارای ویژگی و کاربرد منحصر به خودشان هستند.

قیمت کارتن سازی

کارخانه کارتن سازی لمون پک

کارخانه تولید صنایع بسته بندی لمون پک با تجربه‌ای بالا و سابقه‌ای در حدود 30 سال در این صنعت، به عنوان یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین کارخانه های کارتن سازی به حساب می آید. این مجموعه با توجه به عرضه محصولاتی با کیفیت جهانی و به کار گیری مرغوب ترین مواد اولیه در ساخت کارتن، از اعتبار زیادی دز میان افرادی که با این صنعت در  ارتباط هستند، برخوردار است. برای اطلاع بیشتر درباره مجموعه لمون پک می توانید با شماره های 09126857573 و 02186070342 تماس بگیرید تا ضمن آشنایی بیشتر با کارخانه، از محصولات جدید و قیمت به روز آن ها نیز مطلع شوید.

سفارش کارتن میوه

قیمت کارتن سازی (کارتن سازی ارزان)

قیمت کارتن سازی با توجه به موارد متفاوتی می تواند تغییر کند. ساخت کارتن ارزان در یک کارخانه کارتن سازی خوب به بسته به شرایط مختلفی ممکن است تغییر کند. مهم ترین و اصلی ترین این موارد که بر روی هزینه نهایی کارتن سازی موثر هستند به شرح ذیل است :

 • نوع چاپ
 • متریال کاغذ
 • تیراژ سفارش
 • ساخت قالب
 • تعداد تیراژ
 • هزینه تبدیل طرح

در نظر داشته باشید، تنها قیمت ارزان دلیل بر خوب بودن آن کارخانه نخواهد بود و کیفیت پایین موجب پایین بودن قیمت آن شده است. بایستی در مرحله اول از کیفیت محصول ارائه شده اطمینان خاطر حاصل کنید و سپس با توجه به موارد گفته شده قیمت و هزینه نهایی را بسنجیید. کارخانه باید خط ورق سازی جدا داشته باشد تا بتواند با رقبا در این حوزه رقابتی تنگاتنگ داشته باشد. دلیل آن هم این است که شما به طور مستقیم از تولید کننده اصلی خرید میکنید و دیگر نگرانی‌ای از وجود دلال ندارید.

در مجموعه لمون پک، تمامی نیاز های شما برای سفارش و خرید کارتن رفع خواهد شد. این مجموعه به طور تخصصی

شرکت کارتن سازی

شرکت ها و کارخانه های زیادی در زمینه تولید وساخت کارتن فعالیت دارند. هریک از این کارخانه ها با توجه به ظرفیتی که دارند اقدام به عرضه انواع مختلفی از محصولات کارتن سازی می کنند. این تولید کنندگان در موارد گوناگونی از یک دیگر متمایز می شوند. از جمله این موارد عبارتند از :

 • نوع دستگاه
 • تعداد دستگاه
 • ظرفیت تأمین مواد اولیه
 • تعداد پرسنل
 • کیفیت مواد
 • و….

هر یک از این موارد می تواند تأثیر بالایی روی ظرفیت و کیفیت تولید یک کارخانه کارتن سازی بگذارد که باعث تمایز بین این شرکت ها خواهد شد.

شرکت کارتن سازی لمون پک با دارا بودن نزدیک به 30 سال سابقه در کارتن سازی به عنوان یک از با تجربه ترین و با سابقه ترین تولید کنندگان در صنعت بسته بندی شناخته می شود. این مجموعه توانسته است با نمایش عملکردی قابل قبول رضایت مشتری را کسب کند. با وجود شرکت ها و تولید کنندگان مختلفی که به وجود امده اند، شرکت لمون پک با مجموعه ها و برند های معتبر زیادی در زمینه بسته بندی محصولاتشان همکاری می کند.

تولید کارتن ساده و دایکاتی

از دیگر خدمات قابل ارائه در مجموعه لمون پک تولید کارتن ساده و دایکاتی است. از بهترین و با کیفیت ترین محصولات تولید شده در این مجموعه می توان به کارتن سازی ساده و دیکاتی اشاره کرد. ما با بهره گیری از جدید ترین ماشین آلات روز جهان و با استفاده از جدید ترین متد ها اقدام به ساخت کارتن مورد نظر شما می کنیم. برای اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه سفارش و هزینه کارتن دایکاتی و کارتن ساده با مشاورین ما در ارتباط باشید.

خرید کارتن

کارتن سازی فوری

ما با امکان چاپ با بالاترین سرعت این اطمینان را به شما می دهیم با وجود ماشین آلاتی با بالاترین طرفیت، شرایط عرضه فوری محصولات را برای مشتریان داشته باشیم. پایبندی به زمان تحویل کارتن از ویژگی های یک شرکت خوب به حساب می آید که در این مجموعه به این موضوع بسیار توجه می شود.

کارتن سازی ایران

پیشرفت صنعت بسته بندی و چاپ در ایران در طول چندین سال گذشته بسیار چشمگیر بوده است. در این سال ها کیفیت کارتن ها و جعبه های بسته بندی تولیدی افزایش زیادی داشته که این موضوع به واسطه واردات دستگاه ها و ماشین آلات روز دنیا به داخل کشور است. این افزایش کیفیت موجب بالا رفتن میزان صادرات محصولات به کشور های دیگر به خصوص کشور های همسایه شده است.

کارتن سازی تهران

تعداد زیادی از کارخانه ای کارتن سازی تهران در حومه این استان قرار دارند. در ادامه به برخی از کارتن سازی های فعال در تهران را به شما معرفی میکنیم:

 1. کارتن سازی لمون پک
 2. کارتن سازی آریانا سلولز
 3. کارتن سازی کوشا کارتن صبا
 4. کارتن سازی میهن
 5. کارتن سازی ایران
 6. کارتن سازی فاطر
 7. صنایع بسته بندی کاراکارتن
 8. صنایع بسته بندی مهران گستر
 9. صنایع بسته بندی ارمانی
 10. صنایع بسته بندی پاسارگاد
 11. صنایع بسته بندی نقش هنر ماندگار

لازم به ذکر است که کارخانه کارتن سازی لمون پک در تهران، بزرگراه فتح، زیر پل شیرپاستوریزه، ابتدای 45متری زرند،نبش کوچه تلفنخانه، پلاک 166 واقع شده است. این مجموعه به دلیل قرار گرفتن در شهر تهران، امکان ارائه قیمت رقابتی و مقرون به صرفه را برای کارخانجات داخل تهران دارا است. به دلیل کاهش هزینه حمل میتوانید کارتن بسته بندی خود را با قیمتی مناسب از لمون پک تهیه کنید. این مجموعه در کنار تولید کارتن و جعبه در زمینه تولید هاردباکس نیز فعالیت میکند.

کارخانه کارتن سازی

فرآیند کارتن سازی

به طور مختصر به عمل تبدیل کاغذ کارتن طی فرآیندی به کارتن بسته بندی، کارتن سازی می گویند. همانطور که گفته شد، کارتن سازی نقش مهمی در بسته بندی محصولات دارد. پس بایستی این فرآیند به شکلی درست و تمیز انجام بگیرد. در امر کارتن سازی، در ابتدا ورق کارتن تولید می شود. سپس  ورقه ها تا خورده و به شکل کارتن در می آیند. در انتها گوشه های ورقه به کمک منگنه یا چسب به یکدیگر چسبیده می شوند تا شکل یک جعبه به خود بگیرند.

میزان سود دهی کارتن سازی

با در نظر داشتن این موضوع که هر روزه اهمیت و جایگاه بسته بندی محصولات بیشتر می شود، ممکن است به نظر شما نیز کسب و کاری با سود دهی بالا باشد. اما باید به موارد متعدی توجه بکنید تا در شروع کار با شکست مواجه نشوید. در اولین وهله باید با توجه به اهداف، مقدار سرمایه مورد نیاز مشخص شود و بایستی فعالیت خود را در راستای اهداف و با توجه به سرمایه خود شروع کنید.

برآورد هزینه احداث کارخانه کارتن سازی

در بازار امروز ایران و با توجه به بالا پایین شدن لحظه ای قیمت ها نمی توان به طور دقیق گفت چه میزان سرمایه برای احداث کارخانه نیاز دارید. اما  می توانیم به این شکل بگوییم که اصلی ترین عامل در تغییر هزینه ها، امکانات و ماشین آلاتی است که برای کارخانه خود خریداری می کنید. با توجه به کیفیت و قدرتی که مد نظر دارید، دستگاه هایی که نیاز دارید نیز تغییر می کند. همین موضوع هزینه ها را به شکلی جدی دست خوش تغییر خواهد کرد.

خرید کارتن

تعداد نیروی کار برای کارتن سازی

تعداد نیروی کار برای کارخانه کارتن سازی با توجه به وسعت کارخانه و تعداد دستگاه هایی که دارد مشخص می شود و امکان دارد تغییر کند. این تعداد از 3 الی 4 نفر تا 300 الی 400 نفر می تواند متغیر باشد. هر چه دستگاه های کارخانه بیشتر باشد، نیروی بیشتری نیز بایستی به کار گرفته شود.

تولید ورق کارتن

به طور کلی کاغذ کارتن از ورق های کارتن تولید می شوند. این ورق ها از موادبازیافتی ساخته می شوند. ورق های کارتنی به علت استفاده از مواد بازیافتی در جنس آن، از کیفیت بالایی بروردار نیست اما از نظر هزینه بسیار به صرفه است. به همین دلیل در ساخت کارتن از ورق کارتن با ضخامت های مختلف ( سه لایه، پنج لایه، هفت لایه) بهره برده می شود.

تولید کارتن لمینتی

لمون پک به صورت اختصاصی در زمینه چاپ و تولید کارتن لمینتی نیز فعالیت می‌کند. این کارخانه مجهز به تجهیزات و دستگاه‌های پیشرفته است که برای تولید کارتن لمینتی با کیفیت بالا استفاده می‌شوند. فرآیند تولید در این کارخانه شامل مراحل مختلفی از جمله پیش‌بینی نیازها و سفارش‌ها، تولید ورق کارتن، آماده‌سازی کاغذ کارتن، اعمال لمینت روی سطح کاغذ، فشرده‌سازی و خشک کردن لمینت و بسته‌بندی نهایی است. این کارخانه کارتن سازی به منظور ارائه محصولات با کیفیت، رعایت استانداردهای فنی و محیط زیستی، برای کنترل کیفیت دقیق محصولات و اتخاذ روش‌های بهینه در مدیریت تولید برنامه ریزی و اقدامات موثری داشته است.

استفاده از کارتن در فروشگاه های اینترنتی

امروزه با پیشرفت فناوری و بیشتر شدن رابطه عموم مردم با شبکه های مجازی، فروش اینترنتی محصولات بسیار رونق پیدا کرده است. شرکت های فروشگاهی بزرگ اینترنتی، مانند باسلام، دیجی کالا و بسیاری از کسب و کارهای کوچک و خانگی، به موجب محافظت مناسب از محصول و همچنین قیمت خوب و به صرفه، هر روزه برای بسته بندی محصولاتشان از بسته بندی های کارتنی و کارتن پستی استفاده می کنند.

کارتن سازی

سفارش کارتن سازی

در این مطلب با خدمات کارخانه کارتن سازی لمون پک آشنا شدید. مزایا و کاربرد هایی را از آن برای شما ذکر کردیم. سعی بر این بوده که شما تمامی ابعاد کارتن سازی و موارد مربوط به آن را به خوبی بشناسید. کارخانه کارتن سازی لمون پک آماده ارائه کارتن های مرغوب برای بسته بندی محصولات شما می باشد. اگر شما نیز دوست دارید در بسته بندی محصولات خود از جعبه های کارتنی بهره ببرید، برای اطلاع از هزینه چاپ و تولید جعبه و همچنین سفارشی سازی محصول مد نظر میتوانید با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید.

به این مطلب امتیاز دهید!

امتیاز: 4.8 / 5. تعداد رای: 21

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *