بسته بندی, ساک دستی

استفاده از ساک دستی کاغذی برای برندهای کوچک و در حال رشد

استفاده از ساک دستی کاغذی برای برندهای کوچک و در حال رشد

در دنیای مدرن امروز رقابت زیادی در بازار پوشاک وجود دارد. مشتریان هر لحظه به سمت چیزهای جدیدی گرایش پیدا می کنند و دچار تغییر احساسات می شوند. پس برندها دائماً به دنبال یافتن راه حلی برای دیده شدن خود هستند. چاپ ساک دستی کاغذی مخصوصاً ساک دستی کرافت یک جایگزین بسیار مناسب و شیک برای بسته بندی پوشاک به شمار می رود.همچنین جعبه های آماده و روبان نیز برای شکیل تر شدن بسته بندی و جذابیت آنها استفاده می شود.

نکته قابل توجه دیگر اینکه، کیسه های پلاستیکی قابل بازیافت نیستند ولی ساک کاغذی به راحتی بازیافت می شوند و برای بسته بندی اولویت دارند. چون با کاهش استفاده از کیسه های پلاستیکی باعث کاهش تاثیر کربن ایجاد شده بر محیط زیست می شویم. برندهای بزرگ اهمیت چاپ و بسته بندی را در بازاریابی و حفظ مشتریان دریافته اند و برای حفظ محیط زیست تلاش می کنند. اما برندهای کوچک هنوز به طور کامل به این سمت کشیده نشده اند.

استفاده از ساک دستی کاغذی برای برندهای کوچک و در حال رشد

ساک های کاغذی چه تاثیری بر فروش برندهای کوچک دارد؟

برندهای کوچک باید سعی کنند در بازار رقابت خود را به دیگران برسانند. آنها باید فاکتورهای زیادی را برای پیشی گرفتن از سایر رقبا در نظر بگیرند. یک اصل مهم برای رقابت در بازار موضوع بسته بندی است. برندهای بزرگ با توجه ویژه ای که به بسته بندی دارند، معمولاً مشتریان را جذب می کنند ولی برای اینکه در بازار دوام کافی داشته باشید باید همه برندها بسته بندی مناسبی برای محصولات خود داشته باشند.

به همین شکل اگر برندهای کوچک نیز به بسته بندی خود توجه ویژه ای کنند و از نوع جذاب و با کیفیت استفاده کنند، مانند سایر برندهای بزرگ موجود در دنیا، کسب خود کار خود را رونق بخشیده و برند خود را معتبر کنند. به این شکل می توانند در ذهن مشتریان ماندگار شوند و همه مشتریان کیفیت خوب بسته بندی ظاهری محصول را نشانگر کیفیت محصول می دانند.

پس اگر شما صاحب یک کسب و کار کوچک هستید که به تازه ای کار خود را شروع کرده اید بهتر است تمرکز ویژه ای روی بسته بندی داشته باشید. مردم با محصولات شما آشنایی ندارند و نمی دانند که کیفیت آنها چطور است ظاهر جذاب و زیبا می تواند آنها را به خرید ترغیب کند، بعد از آن مشتری دائمی و وفادار شما خواهند شد. پس یک بسته بندی خوب می تواند علاوه بر فروش بیشتر، باعث ارتقاء برند شما و آشنایی بیشتر مردم با نام تجاری شما شود.

بسته های کاغذی که قابلیت استفاده مجدد دارند، در بین مصرف کنندگان و مشتریان جایگاه ویژه ای دارند، وقتی برای بسته بندی محصولات خود از پاکت یا ساک دستی کاغذی استفاده می کنید آنها به محصولات شما و برند شما به دید یک برند حرفه ای نگاه میکنند. به این وسیله شما برند خود را از دیگر برندها متمایز کرده و بطور دائم در ذهن مشتری ماندگار شدید.

استفاده از ساک دستی کاغذی چه مزایایی برای برندهای کوچک دارد؟

استفاده از ساک دستی کاغذی چه مزایایی برای برندهای کوچک دارد؟

در زیر به طور اختصار چند نمونه از مزیت های ساک دستی کاغذی قابل استفاده مجدد را شرح می دهیم:

  • این نوع بسته بندی وزن سبکی دارد و حمل و نقل آن باعث ناراحتی و خستگی مشتری در بازار نمی شود.
  • ساک های دستی کاغذی قابلیت این را دارند که هر طرح یا ایده ای روی آنها پیاده سازی کنید. می توانند شخصی سازی شوند و به این شکل یک ابزار تبلیغاتی مهم به شمار می روند.
  • از نظر هزینه مقرون به صرفه هستند و چون باعث جذب مشتری می شوند، بازگشت سرمایه دارند.
  • از نظر ظاهری بسیار شیک و لوکس هستند و نیازی نیست که درون آنها عناصر دیگری برای زیبایی اضافه کنید. همچنین به راحتی می توانید محصول را درون آنها گذاشته و به مشتری ارائه کنید. انواع مختلفی از پاکت های کاغذی وجود دارند که تحمل وزن محصولات مختلف را دارند. همچنین شما می توانید برای محافظت بیشتر و زیبایی آنها را درون یک لایه کاغذ پوستی بپیچید و سپس در کیسه قرار دهید.

چرا استفاده از ساک دستی کاغذی برای برندهای کوچک مهم است؟

چرا استفاده از ساک دستی کاغذی برای برندهای کوچک مهم است؟

ساک های کاغذی که قابل استفاده مجدد هستند، فرصت های جدیدی برای برندها خلق میکنند و برای آنها مزایایی دارند که آنها را نسبت به دیگر بسته بندی ها متمایز می کند. این ساک ها به راحتی می توانند نیاز مشتریان را برطرف کرده و مشتریان را جذب کنند. بسیاری از مصرف کنندگان محصولات تمایل دارند که درون این پاکت های کاغذی محصولات خود را دریافت کنند چون می توانند از ساک دستی کاغذی بارها استفاده کنند.

همچنین ساک های دستی کاغذی توانسته اند در بازار رقابت بسته بندی جایگاهی برای خود پیدا کنند و گسترش زیادی داشته باشند. برندهای کوچک باید توجه کنند که با این نوع بسته بندی می توانند، فروش خود را ارتقا دهند. نوع بسته بندی هم برای برندهای کوچک و هم برای برندهای بزرگ بسیار با اهمیت و قابل توجه است.

سعی کنید هنگام برنامه ریزی برای بازاریابی و تبلیغات، استفاده از این ساک های دستی را در برنامه خود قرار دهید. به جای استفاده از نایلون و کیسه پلاستیکی، بسته بندی خود را سفارشی کنید تا علاوه بر چاپ برند لوگوی شما روی آن، بتوانید به نوعی تبلیغات نیز انجام دهید. همچنین بهتر است روی بسته بندی ها را با طراحی های زیبا و جذاب و همچنین عناصر مانند بند یا روبان جذاب و لوکس کنید تا مشتریان بیشتری آن را بپسندند.

ارائه خدمات بسته بندی با تیراژ پایین برای برندهای نوپا

چاپ ساک دستی کاغذی یکی از انواع تولیدات شرکت لمون پک است. شما می توانید برای ارائه توضیحات بیشتر و یا درخواست هرگونه سفارش و استعلام قیمت با تلفن های 09126857573 و یا 02186070342 تماس بگیرند و یا در قسمت سوالات، سوال خود را مطرح کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

به این مطلب امتیاز دهید!

امتیاز: 5 / 5. تعداد رای: 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *