جعبه و کارتن, چاپ و بسته بندی

جعبه پیتزا مقوایی خام و طرح دار چاپی به همراه لیست قیمت

جعبه پیتزا مقوایی خام و طرح دار چاپی به همراه لیست قیمت

جعبه پیتزا یکی از مهم‌ترین تجهیزات بسته بندی فست فودی است که در فست‌فودها می‌توانید پیدا کنید. سرمایه گذاری در رابطه با بسته بندی خلاقانه مانند جعبه پیتزا مناسب با طراحی جذاب، جعبه ساندویچ، جعبه مرغ سوخاری، جعبه همبرگر، یا کاغذ ساندویچ می‌تواند تأثیر گذاری برند شما را بر روی مشتریان دوچندان کند. علاوه بر این مورد جعبه با کیفیت می‌تواند در طول زمان رسیدن پیتزا به دست مشتری کیفیت پیتزا را حفظ کرده و از روبرو شدن مشتری با یک پیتزای سرد جلوگیری می‌کند. این نوع جعبه از لحاظ ساختاری معمولاً به صورت جعبه کیبوردی ساخته میشود.

در ادامه نکاتی را در رابطه با خرید انواع جعبه پیتزا به شما خواهیم گفت که می‌تواند شما را در زمینه چاپ و تولید جعبه راهنمایی کند.

جعبه پیتزا مقوایی خام و طرح دار چاپی به همراه لیست قیمت

تولیدکننده انواع جعبه پیتزا مقوایی

مجموعه لمون پک آماده تولید انواع جعبه بسته بندی فست فودی است. جعبه پیتزا هم بر اساس نیاز و سلیقه مشتری در مدل های گوناگون به صورت آماده، جعبه خام و جعبه چاپی قابل ارائه است. انواع جعبه های پیتزا قابل تولید عبارتند از:

  • جعبه پیتزا مربعی
  • جعبه پیتزا مثلثی
  • جعبه پیتزا چند ضلعی
  • جعبه پیتزا کشویی
  • جعبه پیتزا مستطیل
  • جعبه پیتزا پنجره ای
  • جعبه پیتزا با جای سس

ویژگی‌های جعبه پیتزا با کیفیت

همان‌طور که گفتیم جعبه پیتزا می‌تواند بر روی تجربه نهایی مشتریان شما تأثیر گذار باشد. از آنجایی که بیشتر پیتزاها به وسیله پیک موتوری به دست مشتریان خود می‌رسند مقاومت مناسب جعبه از اهمیت بالایی برخوردار است. به نقل از سایت smokinoakpizza، استفاده از جبعه پیتزا 3 مزیت اصلی برای کسب و کار شما خواهد داشت:

1- نقش مستقیم برای بازاریابی برند شما دارد

2- باعث تقویت برنامه های تبلیغاتی شما میشود

3- غذا تازه و گرم به دست مشتری میرسد.

جعبه با کیفیت نباید در طول مسیر شکل خود را از دست داده و اصطلاحاً دفورمه شود. به طور کلی جعبه های بسته بندی فست فودی از سه لایه مختلف تشکیل می‌شوند. لایه اول یا لایه بهداشتی اولین موردی است که باید به کیفیت آن توجه کنید. این لایه دارای یک روکش مقوایی است که اطلاعات تولید کننده، تاریخ تولید آن، شماره استاندارد و دیگر موارد بهداشتی و گواهی نامه‌ها بر روی آن درج می‌شود.

در لایه دوم به طور معمول یک لایه مقوای بازیافتی قرار می‌گیرد که بیشترین تاثیر را در زمینه مقاومت جعبه پیتزا دارد. در لایه سوم نیز دست شما برای انتخاب نوع متریال کاملاً باز خواهد بود. بسته به درخواست شما می‌توانید از سه مدل کاغذ قهوه‌ای یا کرافت، کاغذ سفید یا تحریر و یا حتی کاغذ روغنی یا گلاسه استفاده کنید. با توجه به نوع متریال انتخاب شده در لایه سوم روش‌های چاپ و کیفیت چاپ نیز متفاوت خواهد بود.

از این رو در صورتی که در این زمینه پرسشی دارید یا می‌خواهید بدانید که کدام نوع کاغذ می‌تواند بهترین انتخاب برای جعبه پیتزا شما باشد می‌توانید با کارشناسان ما در لمون پک تماس گرفته و از آنها تقاضای راهنمایی کنید.

تولیدکننده انواع جعبه پیتزا مقوایی

خط تولید پیشرفته تولید و چاپ جعبه

همان‌طور که اشاره کردیم لایه بهداشتی جعبه پیتزا اهمیت بسیار زیادی دارد. از این رو قبل از خرید جعبه به نحوه تولید آن توجه ویژه داشته باشید. بسته بندی مناسب می‌تواند از ورود آلودگی به پیتزا جلوگیری کند. این موضوع خصوصاً در زمان حمل و نقل پیتزا اهمیت بسیار زیادی پیدا خواهد کرد. یک لایه بهداشتی با کیفیت همچنین مانع از چسبیدن پیتزا به جعبه شود. این مورد می‌تواند تأثیر گذاری برندینگ پیتزای شما را دو چندان کند.

جعبه با امکان حفظ دما بالا

یکی از وظایف بسته بندی های فست فودی حفظ حرارت و گرم نگه داشتن پیتزا تا زمان رسیدن به دست مشتری است. این موضوع ارتباط مستقیمی با کیفیت سه لایه معرفی شده دارد. هرچه از مواد و متریال بهتری برای ساخت جعبه استفاده کنیم جعبه پیتزا نهایی قابلیت حفظ دمای بیشتری را خواهد داشت. البته اگر جعبه به‌گونه‌ای تولید شود که هیچ روزنه‌ای برای خروج هوای گرم نداشته باشد با مشکل نرم بودن و خمیر شدن پیتزا مواجه خواهید شد.

از این رو ساختار جعبه نیز می‌تواند بر روی کیفیت نهایی محصول دریافت شده تاثیر گذار باشد.

قابلیت انبار کردن

اگر شما نیز در پیتزا فروشی با ستون‌های بسیار بزرگ جعبه‌های پیتزا مواجه شدید به این موضوع دقت کرده‌اید که ویژگی انبار پذیری جعبه تا چه میزان می‌تواند اهمیت داشته باشد. بسیاری از جعبه ها به شکل کاملاً تخت به دستان شما می‌رسند. شما با توجه به نیاز خود نسبت به اسمبل کردن آنها اقدام می‌کنید. در بسیاری از موارد استفاده از جعبه پیتزا بی کیفیت باعث می‌شود تا در زمان اسمبل کردن آن به مشکل برخورده و سرعت سر هم کردن آن کاهش یابد.

جعبه پیتزا مقوایی طرح دار چاپی

در کنار کیفیت جعبه پیتزا طراحی آن نیز می‌تواند تاثیر مستقیمی بر روی ایجاد حس خرید مناسب داشته باشد. همان‌طور که اشاره کردیم نوع کاغذ انتخابی بر روی لایه سوم بر روی کیفیت چاپ و روش چاپ آن تأثیر گذار خواهد بود؛ اما این موضوع از اهمیت چاپ با کیفیت نخواهد کاست. از این رو در زمان خرید جعبه بر روی کیفیت چاپ آن نیز نظارت داشته باشید.

طرح انتخابی شما می‌بایست به شکل کامل و با کیفیت مناسب بر روی جعبه شما قرار گیرد. در لمون پک ما تلاش خواهیم کرد که بهترین انتخاب را برای چاپ طرح مورد نظر با توجه به محدودیت‌ها و بودجه در نظر گرفته شده به شما ارائه دهیم. در کنار بسته بندی فست فودی، میتوانید با سفارش بگ کرافت، چاپ هولوگرام، چاپ روبان، چاپ لیبل بسته بندی خاص تری را برای محصولات خود داشته باشید.

قیمت و خرید جعبه پیتزا مقوایی

قیمت و خرید جعبه پیتزا مقوایی

علی رغم سادگی ساختار جعبه پیتزا، اما همان‌طور که در قسمت‌های قبل مطالعه کردید متوجه شدید که در ساخت یک جعبه کاربردی و زیبا فاکتورهای بسیار زیادی تأثیر گذار هستند. جعبه استاندارد علاوه بر مقاومت مناسب، سایز متناسب با پیتزا، قابلیت حفظ دما، قابلیت خروج دمای اضافه و… می‌بایست طراحی جذابی را نیز بر روی خود داشته باشد. موردی که در بسیاری از مواقع پشت گوش افتاده و باعث می‌شود جعبه‌های پیتزا تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته باشند. البته این مشکل می‌تواند برگ برنده شما برای ایجاد یک برند موفق فست فود باشد. کافی است که در کنار کیفیت پیتزا ارائه شده به مشتریان درباره کیفیت جعبه پیتزا نیز اطلاعات کافی داشته و بهترین نوع را با توجه به نوع کاربری خود انتخاب نمایید.

کارشناسان ما در لمون پک به لطف سال‌ها تجربه در زمینه تولید و چاپ انواع جعبه می‌توانند شما را در زمینه انتخاب محصول کاربردی مطابق نیازتان همراهی کنند. در صورت نیاز به راهنمایی می‌توانید با شماره تماس‌های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید!

امتیاز: 0 / 5. تعداد رای: 0

1 دیدگاه در “جعبه پیتزا مقوایی خام و طرح دار چاپی به همراه لیست قیمت

  1. فرامرز گفت:

    شما جعبه پیتزا با مقوای بهداشتی هم دارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *