درباره لمون پک

درباره لمون پک

به گروه چاپ و بسته بندی لمون پک خوش آمدید.
 
از طراحی تا تحویل ، خدمات پیشرو در هر مرحله
گروه لمون پک  پس از سفری 10 ساله که از یک چاپخانه کوچک شروع به کار کرد ، امروز به یک چاپخانه بزرگ و مجهز به برترین ماشین آلات روز دنیا  تبدیل شده است که کلیه خدمات بسته بندی ، جعبه سازی  و چاپ را برای کلیه محصولات و برند ها در زمینه های گوناگون؛ پزشکی، غذایی، صنعتی و … ارائه می دهد.
 
با هدف دستیابی به بالاترین داده ها در کیفیت محصول ، قیمت مناسب و خدمات به مشتریان ، ما در لمون پک  قصد داریم ایده های نوآورانه را به طور مداوم به مشتریان خود ارائه دهیم.
 
قابلیت اطمینان: تمرکز کار ما این است که یک فروشنده قابل اعتماد برای همه مشتریان خود باشیم. برای تحویل به موقع و محصولات بدون عیب می توانید به ما اعتماد کنید.
 
نوآوری: ما معتقدیم که در هر زمینه ای از تخصص خود برتری داریم. ما دائماً در تلاش هستیم تا راه حل های خلاقانه و خلاقانه ای ارائه دهیم که به ما کمک می کند ارزش کسب و کار مشتری خود را افزایش دهیم. اشتیاق ما برای بهبود مداوم به ما مزیت رقابتی در صنعت چاپ می دهد.
 
مشتری مداری: هدف نهایی ما جلب رضایت مشتریان ما با ارائه خدمات چاپ و بسته بندی با کیفیت از پایان به انتها است. رضایت مشتری در لمون پک از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و خدمات ما برای پیشرفت بیشتر از این اختصاص داده شده است.
تحویل 100٪ محصولات بدون عیب.
کیفیت و دقت نقطه قوت ماست. ما معتقد به ارائه خدمات بسیار کیفی هستیم و اصول مدیریت کیفیت جامع را در کلیه فرآیندهای خود به شدت اجرا می کنیم.
 
انعطاف پذیری: ما به انعطاف پذیری 100٪ اعتقاد داریم. تلاشهای ما در راستای ارائه راه حلهای سفارشی است که به طور خاص نیازهای شخصی و سطح مشتری مشتری ما را برآورده می کند. رضایت مشتری شعار نهایی ما است.
 
کار گروهی: کار همزمان با یکدیگر به ما در رسیدن سریعتر به اهدافمان کمک می کند. در گروه ما تعامل سالم با مشتریان را تشویق می کنیم که به نتایج درخشان می افزاید. ما درک می کنیم که با هم می توانیم بیشتر از آنچه به طور جداگانه به دست می آوریم ، به دست آوریم. بنابراین کار تیمی یکی از ارزشهای اصلی ما است.

با ما در تماس باشید.

    MY ACCOUNT